Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Rejestracja

FIRMA ABAK NIE ZAJMUJE SIĘ HANDLEM DETALICZNYM TYLKO I WYŁĄCZNIE HURTOWYM. WARUNKIEM WSPÓŁPRACY JEST POSIADANIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ HANDLEM ARTYKUŁAMI Z NASZEJ BRANŻY.

Informacja w sprawie przetwarzania danych handlowych:

Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) chcemy poinformować, iż rejestrując się na naszej stronie wyraża Pani/Pan dobrowolną zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach handlowych.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE REJESTRACJA NIE AKTYWUJE KONTA DOSTĘPOWEGO DO NASZEJ STRONY. KONTO TAKIE ZOSTANIE EWENTUALNIE UTWORZONE PO KONTAKCIE Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM I USTALENIEM WARUNKÓW WSPÓŁPRACY.
JEŻELI NIE BĘDĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI WSPÓŁPRACĄ Z NASZĄ FIRMĄ, WÓWCZAS WSZYSTKIE DANE POZOSTAWINE W TRAKCIE PROCESU REJESTRACJI ZOSTANĄ USUNIĘTE ZE WSZYSTKICH NASZYCH BAZ DANYCH I SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH.